| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa imi pun o tastatura iluminata la laptop si nu stiu daca se gaseste, laptop model:X550JX,acum nu stiu daca este tastatura pentru modelul acesta dar macar sa imi incerc norocul ca vreau sa fac un upgrade bun.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Pai daca laptopul tau de fabrica nu a fost proiectat si cu tastatura iluminata nu prea vad cum ai putea sa faci lucrul acesta, bine nu este imposibil dar cred ca trebuie sa ai cunostinte avansate de electronica IT daca e sa-o denumesc asa, adica sa fii la fel de bun precum cei care repara computere la nivel de placa video, placa de baza etc