| EdYtZuU12 a întrebat:

vreau sa imi schimb numele la facebook dar nu stiu ce nume sa pun (ma cheama edy) ceva de genu Edy βăăă plss ajutati-ma dau funda celui care da mai multe variante

Răspuns Câştigător
| NaruToNR1 a răspuns:

Poti pune multe nume ca edy best, edy knowsbest sau edy si atat

7 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Eu zic sa-ti pui numele real, nu de alta dar schimbarile de numele la facebook sunt destul de limitate, iar dupa un anumit numar de schimbari iti vor bloca posibilitatea de a mai schimba numele.

| al3xtheb3st a răspuns:

Ia poti sa-ti pui numele edy talent sau eduardo sau alte nume interesante

| dragos9234 a răspuns:

Edy βăăăschetaru`

| Octa00 a răspuns:

Mai bine iti pui numele tau.Depinde si de ce iti place.Trebuie sa te hotarasti tu singur.

| Railly a răspuns:

Poti sa iti pui numele tau sau : eddy, eduardutzu, edward, eddysor, edd, E.D.Y...

| EdYtZuU12 explică:

Daca puteam va dadeam la toti funda dar nu pot

| AnonimaD134 a răspuns:

Eu zic sa.ti pui numele asa: Eduard Baiatu' sau numele real!
Sper sa.ti fiu de ajutor happy