| Hardy2000 a întrebat:

Vreau sa imi schimb si eu poza la contul de Google+ am incarcat poza si am pus-o ca poza de profil doar ca nu se schimba nici pe Youtube, nici cand stau pe google in dreapta nu imi arata noua poza dar daca intru pe contul de Google+ sa editez poza din nou imi arata ca este pusa poza noua..Stie cineva cum pot sa o schimb sa imi apara noua poza si pe google si pe Youtube nu doar pe contul Google+?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mi s-a-ntâmplat și mie, dar a apărut numai a doua zi. Deci, trebuie să ai răbdare, poza oricum s-a înregistrat.

1 răspuns:
| saftaiiustin a răspuns:

Banuiesc ca este doar un bug... iti va aparea intr-o perioada scurta de timp