| D1eSeL a întrebat:

Vreau sa imi spuneti ce parere aveti despre telefoanele Samsung Galaxy Ace Advanced si Samsung Galaxy Ace Plus.
Spuneti-mi pe care merita sa il cumpar.

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Eu as alege Advance, se apropie de s2, cel putin ca si display il depaseste (ppi) chiar daca este mai mic ca la s2.

| ReVeRs a răspuns:

Iti recomand Advance.Eu am si crede`ma e mai bun ca Ace Plus.Are ecranul mai bun ca si calitate si este si mai mare bateria tine mai mult are procesor mai bun mai multi RAM`I. Funda?

| Ramona000 a răspuns:

Dupa parerea mea advanced e mai bun este mai rapid

| DaNNutz98 a răspuns:

Merita mai mult Samsung Galaxy Ace Plus.