| TheNatroN a întrebat:

Vreau sa instalez o aplicatie pe telefon (android) si nu stiu cu ce ar trebui sa schimb sdcard0 din "storage/sdcard0/" pentru ca aplicatie sa se instaleze pe dispozitivul de stocare usb. Am vazut ca sd card-ul e "impartit" in sd card si dispozitiv de stocare usb.

1 răspuns:
| Comunity a răspuns:

Daca ai telefon performant s-ar putea sa ai optiune ca tot ceea ce instalezi pe viitor sa mearga pe card, daca nu exista aplicatii corespunzatoare pe magazin play.