| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Vreau sa instalez Windows Phone 8.1 Developer preview pe telefonul meu Nokia Lumia 520, dar as vrea sa stiu daca ati mai facut si voi update, merge bine, fara bug-uri, instalarea decurge normal, fara probleme?
Dau funda si vot, e important!

1 răspuns:
| AdrianDihoricescu a răspuns:

Şi eu tot 520 am, şi mă gândeam la acelaşi lucru, da pâna la urmă m-am răzgândit. În caz de se întâmplă ceva, oricum ţi se anulează garanţia, şi până la urmă nu-i mare rahat să mai aştept 1 lună sau până când vine update-ul şi la noi. Eu zic să nu te bagi.