| 5uMMeR a întrebat:

-Salut TPU! Vreau sa invat sa bag Windows-uri! Ce drivere ar trebui sa bag in PC-uri ( esentiale ) pentru sunet, video si numai stiu eu altele happy Adica tot ce trebuie la un PC! Precizez ca ma refer pentru Windows 7 Ultimate!
-Daca puteti sa imi dati si niste site-uri de unde pot descarca acele drivere!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.iobit.com/driver-booster.php

Dai un scan, iti gaseste toate driverele lipsa sau neupdatate si ti le descarca instaleaza, tu numai stai si te uiti.

| njohn a răspuns:

Salut, nu-i asa greu sa instalezi un windows, poti invata tot de pe net, uitandu-te la cateva tutoriale; iar driverele trebuie descarcate pentru modelul de pc pe care il ai, sau exista un anumit program care iti cauta driverele lipsa, le descarca si le instaleaza automat.

| 5uMMeR explică (pentru njohn):

Un site de unde pot descarca drivere?

| Bogdy2k a răspuns:

Desigur, cel mai bun "site" www.google.dk

Windows 7 are majoritatea driverelor pentru componentele cunoscute. Cel mai bine ar fi sa lasi Windows-ul asa cum vine de la mama lui fara ai pune pe cap diverse programe.

| bistrita1984 a răspuns:

Drivere se baga la fiecare pc in parte,e driver viedo, sunet, retea internet, usb, placa de baza

| 5uMMeR explică (pentru bistrita1984):

Pe ce site pot sa caut?

| bistrita1984 a răspuns (pentru 5uMMeR):

www. google. ro scrii ce driver vrei pentru tipul de pc