| Bogdy4Boss a întrebat:

vreau sa ma apuc de gaming pe Youtube si vreau sa ma folosesc de OBS pentru filmare dar am o problema, dupa ce ma joc putin cu OBS (incerc sa invat cum functioneaza si filmez aiurea si fac tot felul de "scene" imi da crash si dupa nu mai merge sa-l folosescc, imi da acest crash mereu: https://www.youtube.com/watch?v=1zIdeZRo-pk
Va rog pentru cunoscatori sa-mi spuna cum pot rezolva si eu acest crash, am incercat sa-l dezinstalez si sa-l instalez dar degeaba. Multumesc!

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

Reinstaleaza programul.