| MachineGame a întrebat:

vreau sa-mi cumpar o arma airsoft, adica un pistol. Am ramas la 3 modele, ambele pe Spring :
Sig Sauer Sp 2022 KWC
Beretta M9 World Defender
Beretta M92FS Metal Slide

Astept parerile voastre, multumesc.

2 răspunsuri:
| StJimmy a răspuns:

Iti spun ceva sincer...nu iti lua spring.
Un pistol bun e undeva la 400-500 lei
Cu asta o sa ai sigur probleme. piesele din interior sunt foarte proaste. Da-mi mesaj si te ajut cu niste modele pe gaz sau electrice

| airsofter007 a răspuns:

Daca vrei un pistol spring alege unul din modelele HPA de la CyberGun: http://www.airsoft-cluj.ro/catalogsearch/result/?q=hpa
Au mansonul din metal, precizie buna la 15m si sunt fabricate in taiwan.