| Paul321 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o placa video si nu sunt hotarat care as putea lua-o.O sa va dau niste informatii despre calculatorul meu :

Procesor : Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80 GHz

Ram : 2, 00 GB.

Placa video, Slot : PCI-E 1.1 x 16 @ x 16 1.1

Va rog sa-mi lasati link-uri cu placi video compatibile cu pc-ul meu si daca e nevoie o sa va dau si alte date

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu procesorul asta nici nu stiu ce sa-ti recomand! Aproape orice placa video noua ruleaza la doar 50% din capacitatea ei datorita procesorului de 1, 8 Ghz. Si totusi de ce suma dispui pentru placa video? De asemeni memoria RAM este mica!

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/TED7CG (link generat de conversion marketing)

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Uite placa asta video se potriveste perfect pe sistem si se incardreaza in bugetul tau perfect http://bit.ly/1mn9T8l o am si eu gen ma joc GTA 4 pe ea fara probleme