| drkblack09 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un laptop, dar nu stiu ce laptop...
Vreau sa-mi dati ceva ideii pret maxim 3500-3700 lei, sa fie bine aerisit ( sa nu se incalzeasca excesiv) sa reziste 4 ore gaming ( jocuri mai noi dar nu ultra, normal) un aspect placut.Si inca ceva daca se poate si tastatura iluminata.
Vreau ceva idei!

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.price.ro/preturi_asus_n56vz-s4048d_599843.htm
Iti recomand un Asus N56, iese putin din buget, dar are configuratie solida desi este un laptop multimedia!
Gasesti aici un review complet! http://laptopnews.ro/review-asus-n56-laptop-multimedia-cu-prestanta.html Succes!

| K0sti a răspuns:

E al patrulea topic cu acelasi subiect. Ti s-a mai raspuns in celelalte. Ti-am care sunt avantajele si dezavantajele unui laptop si ti-am spus ca nu se va compara niciodata cu un desktop la jocuri. Crezi ca daca intrebi de zece ori aceeasi chestie vei primi alte raspunsuri?