| Tigan_Raresioan_1993 a întrebat:

vreau sa-mi iau un PC cu GTX 650 ti si i3-4150 si 8GB vRAM. As vrea sa stiu daca ruleaza assassin's creed unity pe low cu 20-30 fps pe o rezolutie de 1366x768.

A da vreau sa stiu daca ruleaza GTA V MK X si WWE2K15.As vreas sa stiu in cate fps ruleaza WWE2K15 pe ultra. Funda!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Da, placa video si procesorul sunt bune. Poti juca Gta V, MK X si alte jocuri noi la low, medium sau chiar high. Bafta!

2 răspunsuri:
| Petrea_Boss_1996 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......-free-dos. Poftim eu il am si duce foarte bine jocurile

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Poti incerca sa-ti faci un pc din piese... eu am avut acum 1 luna GTX 650 cu 1 GB ram dedicata si GTA 5 rula meserie. Procesorul si ramii de la pc-u tau sunt de ajuns, depinde de viteza procesorului, la placa video mizeaza pe un GTX 800+ si Ti pentru ca vor aparea in continuare jocuri care iti vor seca placa video, ai grija sa fie 2gb+ si daca e posibil cu 256 biti, multa bafta