| DNF123 a întrebat:

vreau sa-mi schimb carcasa de la PC momentan am aceasta carcasa http://www.emag.ro/......EV907BBBM/ si vreau sa o schimb cu Zalman Z11 Plus intrebarea mea este zalman are 5 ventilatoare incluse si placa mea de baza este ga-h61m-s1 merg conectate toate la ea?

2 răspunsuri:
| heldeN a răspuns:

Ventilatoarele merg si pe molex, vezi ca sursa ta are asa ceva

| DNF123 explică (pentru heldeN):

Pai da sursa mea are 3 conectori molex dar are si doua ventilatoare carcasa zalman cu conectori 3 pini