| CDenis1997 a întrebat:

Vreau sa opresc update de la Microsoft Security Essentials si nu stiu cum.

Dau

Răspuns Câştigător
| stanly7 a răspuns:

Nu stiu de ce ai vrea asta.
Totusi
Setari
scanare programata
si debifeaza verifica ultimele definitii de programe spion...
Daca vrei ca jocurile sa mearga mai bine si din aceasta cauza vrei sa opresti update-urile atunci incearca iobit gamebooster:
http://www.majorgeeks.com/files/details/iobit_game_booster.html

| CDenis1997 explică (pentru stanly7):

Update-ul nu vreau sal opresc din cauza jocurilor, din cauza traficului de la Orange vreau sa-l opresc

| stanly7 a răspuns (pentru CDenis1997):

Aaaa
Problema cu traficul.
M-am obisnuit ca toata lumea sa aiba nelimitat.
O zi buna.