| StefanFlorea a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa partajez ecranul meu de la laptop pe discord, dar cand pun un film pe Netflix imi scoate videoclipul si se vad doar subtitrarile si spune ca am dezactivat asta pentru a iti menaja resursele, de ce? nu e problema de performanta laptopului, daca fac stream ul pe YouTube mi se vede videclipul si il las sa ruleze si in 4k fara probleme in playback. Ce as putea face sa rezolv problema asta?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Salut. Netflix are protectie impotriva inregistrarii. Inclusiv cu OBS o sa patesti la fel.