| AdrianAdi20 a întrebat:

vreau sa știu dacă procesorul Intel core 2 quad de potrivește pe placa mea de baza p4m900-m7 fe am căutat pe diferite siteuri și nu sunt sigur.Dau funda

Răspuns Câştigător
| TrollKing1 a răspuns:

Bineinteles ca se potriveste, ca are socket 775, si merge procesorul fara probleme, vezi si tu specificatiile pe prietenul google, nu e greu sa te uiti happy

| AdrianAdi20 explică (pentru TrollKing1):

Deci nu de va întâmpla nimic va merge la fel nu?

| TrollKing1 a răspuns (pentru AdrianAdi20):

Normal ca merge ia vezi si tu pe Google placa de baza socket 775 ce procesoare merg, ca sa te convingi ca asa si este, desigur ca merge