| anonim_4396 a răspuns:

Buna. te rog mai mareste bugetul pana la 2600 lei! atunci iti iei un super laptop! Asus k555ln-dm205d. are Intel core i7, ecran full hd, placa video ideala pentru jocuri! sunet incredibil. pe asta il am eu. am fost mai mult decat multumit! jocuri la detalii medium high! culoriile sunt foarte vii si designul este f bun. am doar un singur lucru contra: bateria tine doar c am 3-4 ore. sper ca te am ajutat! funda?

| UnrealGraphicsGamer0110011 a răspuns:

Http://www.altex.ro/laptop-acer-aspire-v3-572g-51be-inte l-core-i5-4210u-pana-la-2-7ghz-15-6-4gb-1tb-nVIDIA-gefor ce-gt-840m-2gb-linux
e cel mai bun pentru. ca: are 1 tb {terabait } deci cel mai bun mi se pare acel a hmm nu stiu ce sa zic de linux depinde pentru. ce vrei daca-mi zici ce jocuri vrei sa -ti mearga sau pentru. ce te pot ajuta ok? uite un laptop la bugetul tau mie mi se apare cel mai bun nu-ti mai dau site-uri pentru. ca ti le-ai ales foarte bune pentru bugetu tau.

| Quazar a răspuns:

Http://www.altex.ro/......-2gb-linux

Are procesorul mult mai bun, dealtfel si placa video :)