| stangaionut a întrebat:

Vreau sa va intreb:care Brand este mai bun in materie de laptop-uri? Acer sau Asus? dintre acestea 2, pentru ca vreau sa-mi cumpar un laptop si nu stiu de la ce brand. apropo dispun de un buget de 2500 lei. daca aveti ceva idei de laptopuri pana in acest pret dati-mi o idee.mersi

5 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Pentru 2499.99 ai putea cumpara acest laptop: http://bit.ly/15IfMBt. Este destul de bun si in plus primesti gratis inca 4gb RAM (un total de 8gb).

Daca ai de gand sa il cumperi sau ai nevoie de consultanta poti oricand sa-mi trimiti un mesaj privat.

| CEstLaVie a răspuns:

Asus`.Pentru ca e Asus, o marca in care am incredere pentu ca investeste mult in dezvoltare si se diferentiaza prin multe inovatii proprii de concurenta.
- Pentru ca vine echipat cu ultima tehnologie Intel, linia de procesoare Sandy Bridge.
- Pentru ca pretul laptopului fata de concurenta este unul mai accesibil.
- Pentru ca are suprafata metalica iar impreuna cu tehnologia IceCool imi ofera confortul necesar utilizarii lui si pe caldurile dogoratoare ale verii fara sa mi se incinga palemele.

| Maya_Maya_1994 a răspuns:

Iti recomand "HP" sunt foarte bune. Dar daca doresti o firma din cele mentionate mai sus iti recomand Acer ( sunt bune )

| capsunic11 a răspuns:

Buna. Sincer te sfatuiesc sa iti cumperi mai degraba Acer decat Asus. In primul rand am auzit persoane care se plang de produse de la firma Asus, in al doilea rand am avut laptop Acer si nu am avut nici o problema cu el. Daca doresti sa te uiti peste site`u asta http://www.novashop.ro/laptopuri/acer/ care sper sa te ajute... O sa gasesti laptop'uri Acer, diverse preturi, diverse model. Sper ca te-am ajutat.:)

| vladonne007 a răspuns:

Salut. ASUS este mult peste Acer. Eu am in casa 3 laptopuri ASUS, printre care unul mai vechi si un ultrabook. Nu am avut nicio problema cu ele. Le am de aprox. 2 ani. Ultrabookul este cumparat recent. Unul ok: http://www.emag.ro/......ET1RKBBBM/
Bafta.