| A1303 a întrebat:

vreau sa va intreb care calculator e mai bun pentru gaming:

1.PC HP Pro P3515 MT cu procesor AMD Quad Core A10-5700 3.40GHz, 8GB, 1TB, AMD Radeon 8570 2GB, FreeDOS

(1.999)ron Flanco.

2.Serioux Performance V12 cu procesor Intel® CoreTM i3-3240 3.40GHz, 6GB DDR3, HDD 1TB, nVidia GT630 2GB

(1.799) ron Emag.

Multumesc!

5 răspunsuri:
| SorinLebron1981 a răspuns:

Cumparal pe primul este mult mai bun http://bit.ly/1bZnyeV

| NoName234 a răspuns:

Categoric 2.
Intel bate cu mult Amd.
O sa-ti ruleze fara nicio problema toate jocurile de la mario pana la gta 5.
Nu te lasa influentat ca are 2 gb ddr3 mai mult decat pc-ul 2.
Bafta!

| Londonezul a răspuns:

Eu zic ca cel de la HP e bun.Nu ti-as sugera sa iti cumperi serioux deoarece am avut eu serioux si nu e bun de nimic si cei de la AMD fac procesoare bune si is ok pentru gaming si laptopurile de la Hp sunt de calitate.

| Yulian_Vicentiu_1990 a răspuns:

2 categoric

| A1303 explică:

Dar... acum ce sa cred?
Daca ar fi s-a le compar care ar fi mai bun?