| PufiPufulet a întrebat:

Vreau sa va intreb cum e cu BLACK FRIDAY?!?
Se face reducere si la telefoane / tablete? Cam cat poate ajunge reducerea? Se face reducere si la iphone 5? Daca stiti vreun site dati-mi va rog un link sau adresa! DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Hey! Se fac reduceri de black friday la cosmetice, electrocasnice, telefoane, electrice, etc. Site-uri: eMag.ro; PcGarage.ro; altex.ro; flanco.ro; domo.ro. Black Friday va fi pe data de 29 noiembrie, dar multi dealeri au anuntet reduceri chiar si de pe 22 noiembrie.

3 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

La aproape orice produs se face reducere, si la iphone 5, pe aproape toate site-urile sunt reduceri reducerea ii pana la 70 %

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

In fiecare an se fac reduceri de black friday, si pe an ce trece tot mai multe magazine online participa la evenimentul asta. La electronice gasesti sigur, cauta si tu magazinele participante pe http://www.magazine.blackfriday/ sau mergi la magazinul care te intereseaza si o sa vezi sigur un anunt acolo cum ca se fac promotii.

| costas84gmc a răspuns:

Majoritate siturilor ce vand on-line fac oferte. E-mag.ro au anuntat mari reduceri, la fel si cei de la evomag.ro, dar si pcgarage.ro. Acestea le vizitez in mod frecvent...