| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va spun ca bunica mea si mama mea stau in aceeasi camera si se tot 'bat' pe televizor. Televizorul este o plasma Finlux si a costat 14 milioane. credeti ca as putea sa le fac sa se uite pe doua posturi odata? adica sa le impart tv-ul in doua gen sa se uite una pe pro tv si alta pe antena. OFER FUNDAAA!

5 răspunsuri:
| crud a răspuns:

Ma tem ca va fi o nebunie. E posibil sa fie si bunica si mamica pe legea "totul sau nimic". Dar daca le scoti pro-tv-ul si antena (si le zici ca s-a schimbat abonamentul, ca sa nu ti-o iei pe costum) si le lasi sa se uite pe un post care sa le multumeasca pe amandoua? Faci intai un sondaj de opinie.

| ShutFickOn a răspuns (pentru crud):

Da, frt dar nu asta am intrebat.

| crud a răspuns (pentru ShutFickOn):

Ok, scuze. Am si eu o bunica si o mamica si mi le imaginam pe ele. happy

| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns:

Te referi la Split-Screen(jumate de ecran ceva, si celalalt altceva)
Verifica in optiuni sau ceva
(fiecare meniu difera)

| dragan1234 a răspuns:

Bună! Nu, nu merge impartita o plasma in doua! Doar un PC. Funda?