| Daniel235 a întrebat:

Vreau si eu niste setari mai ok la telefonul cosmote smart xceed (este facut de Allview).
Deci el are claritate, camera frontala de 5 si pe spate de 8, dar adica face persoanele si lucrurile mai urate.
Adica la orice persoana ii face sa zicem nasul mai mare etc.
Vreau niste setari bune sau nu stiu ceva de genul sa nu se mai faca asa.
Dau FUNDA garantat! Chiar si vot!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu merge făcut nimic din setări - e vorba despre optica obiectivelor și pe aia n-ai cum s-o schimbi. Ba da! poți folosi un aparat foto pentru a face poze bune.