| anonim_4396 a întrebat:

vreau si eu sa cumpar o carcasa de nokia 6303 completa si originala am intrebat la nokia si aveau dar la 180 ron unde as putea gasi mai ieftin cam pe la 90-100 ron dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| BrD a răspuns:

Pe net! Faci cumparaturi online si iesi mai ieftin :). De multe ori chiar mai ieftin decat iti imaginezi.

Incearca aici: http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-carcasa-nokia-6303.html

Si daca nu iti convine, poti sa apelezi la Sfantul Google. Nu trebuie decat sa scrii: "carcasa Nokia 6303 pret" si sa apesi enter. Restul vine de la sine. Succes :)

4 răspunsuri:
| DoarEU_1902 a răspuns:

Eu tot ce am nevoie iau de la cosmote.
Acum depinde si ce fel de carcasa vrei tongue

| anutza_8496 a răspuns:

Incearca pe okazii.ro...funda?:d