| Georgestaff08 a întrebat:

vreau si eu un program care sa apese automat pe o tasta dau funda repede

Răspuns Câştigător
| questsoul a răspuns:

Sigur ca da, chiar mai bine, o sa poti seta tu intervalul de timp la care sa se execute apasarea tastei, cat si tasta care doresti sa fie apasata. De asemenea pot fi tastate cuvinte intregi, fraze etc.
Aici este linkul: http://www.filedropper.com/auto-press-key
Sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| questsoul a răspuns:

Il pot face eu, ce tasta vrei sa apese? De cate ori? La ce interval de timp?

| questsoul a răspuns:

Imi poti lasa mesaj aici.

| Georgestaff08 explică:

Poti sa faci sa apese odata la 5 secunde?

| questsoul a răspuns (pentru Georgestaff08):

Sigur ca da, chiar mai bine, o sa poti seta tu intervalul de timp la care sa se execute apasarea tastei, cat si tasta care doresti sa fie apasata. De asemenea pot fi tastate cuvinte intregi, fraze etc.
Aici este linkul: http://www.filedropper.com/auto-press-key
Sper ca te-am ajutat.

| Georgestaff08 explică:

Da-mi id de mess