| BostanDaniel1974 a întrebat:

vreau un motor de cautare sa aiba viteza mai rapid ca Mozila si Chrome pentru windows8.1

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Opera,safari,chorme e extrem de rapid

| anonimg a răspuns:

Mozilla si Chrome nu sunt motoare de cautare, ci sunt browsere de internet. Cu ele deschizi pagini de internet. O pagina de internet poate fi si motor de cautare, cum ar fi Google.
Motoare de cautare sunt putine si nu prea ai de unde alege. Cel mai bun ramane totusi Google deoarece este destul de rapid.
Daca merge greu la tine este din pricina ca internetul sau calculatorul sunt slabe; sau amandoua. In mod normal trebuie sa se incarce repede, aproape instant: www.google.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai folosi cuvintele alea daca nu stii ce e cu ele.
Google e cel mai rapid.

| BostanDaniel1974 explică (pentru anonim_4396):

Daca nu sti sa raspunzi stai cuminte

| anonim_4396 a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Motor de cautare - Google, Bing, DuckDuckGo.
Browser- Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari.

Mda..mai ai si atitudine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

"Daca nu stii sa formulezi o intrebare, stai cuminte!"

| BostanDaniel1974 explică (pentru anonim_4396):

Bine multumesc

| suntserios a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Mai bine stai tu jos daca nu stii ce intrebi.
Mozila si Chrome sunt browsere nu motoare de cautare.