| User2 a întrebat:

Vreau un telefon si nu stiu pe care sa il i-au dintre Samsung wave 3 si LG optimus black. dupa parerea voastra care dintre ele este mai bun mai rezistent si mai..folositor adica sa aiba multe softuri preinstalate.astept raspuns! Multumesc+funda!

Răspuns Câştigător
| RawGrey a răspuns:

Nu iti recomand telefoanele cu sistem de operare Bada arata oribil... LG Optimus Black este o alegere bună!

| User2 explică (pentru RawGrey):

Aha.dar din cate am vazut wave 3 fata de LG optimus are un procesor mai mare si chiar si viteza de net.

12 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

Eu as zice sa mai strani ceva bani si sa iti iei un Samsung Galaxy Fit. se merită!

| User2 explică:

In concluzie sa inteleg ca wave e cel mai bun? merge make me old pe el? va rog sa imi ziceti si daca navighezi pe net calumea si scrii mesaje bine.ma refer la cei care au deja unul.Mersi all!

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Cel mai bun si cel mai rezistent este Samsung wave ( am si eu ) este super, are o groaza de aplicatii! si, im plus, LG-ul se strica dimediat.In concluzie, Samsung wave este mai bun

| Alcs a răspuns:

Salut eu ti-as recomanda un Samsung Galaxy Ace, are android care este unul dtre cele mai bune sisteme de operare si de asemenea un ecran Gorila Glass care este rezistent la zgarieturi, lovituri... :) cauta pe www.telefonultau.eu :) :) :)

| Vάℓєяἷล a răspuns:

LG optimus black super celular.
http://ask.fm/val3rika te rog intra si adreseaza o intrebare.
mersi

| User2 explică (pentru Vάℓєяἷล):

Bine intru si postez. mersi si eu pentru raspuns.

| Vάℓєяἷล a răspuns (pentru User2):

Mersi

| User2 explică (pentru Vάℓєяἷล):

Nu te supara ce fel de intrebare sa pun?big grin

| Vάℓєяἷล a răspuns (pentru User2):

De care vrei? Cit ani am, ce clasa sunt. tipa de acestea.

| Lungu_Alexandru_1993 a răspuns:

Eu spun sa-ti iei Lg optimus pentru ca Samsung wave 3 are un coleg si i s-a stricat dejawinking funda?batting eyelashes

| Deny_Denisa_1999_L5Hl a răspuns:

Mai bine ia-ti Samsung wave 3 pentru ca are foarte multe aplicatii