| Theodor_Teo_1977 a întrebat:

Vreu sa donez pe serverul play.minecraft-romania.ro dar cand dau Pay imi zice ca tranzactia nu poate fi facuta! Da am 300 de lei pe card dar...HELP ME TPU!

2 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Din cauza BF au picat serverele unor banci, acum nu stiu daca e adevarat.
Dupa cum a spus si alex vorbeste cu ownerul sau asteapta sa treaca nebunia asta.

| AIeXxX a răspuns:

Intreaba adminul serverului, nu pe noi. Contacteaza-l, poate te va ajuta. la /spawn precis trebuie sa scrie mailul de contact.