| BigLike a întrebat:

Trebuie sa ajung de la mine de acasa pana la adresa unui prieten care sta destul de departe (4ore cu masina) si as vrea sa folosesc uber insa as vrea sa stiu cat va trebui sa platesc si nu am gasit nici un numar de contact vreau sa stiu daca plata va fi ok pentru mine sau va fi prea scump de unde as putea afla? Si cum as putea lua legatura cu cei care pot oferii cursa? Prin apel sau ca sa pot trimite mesaj prin aplicatia uber. Ofer funda este urgent! P.S. Sunt in UK

6 răspunsuri:
| Necunoscutu92 a răspuns:

100-300 lei

| Eduard619 a răspuns:

De ce nu te duci cu trenul pana in orasul respectiv si de acolo sa iei uberul/taxi pana la adresa?

| Violleta2022 a răspuns:

La 4 ore de sofat in UK...te poate ajunge intre 500-800 lire.
Uber-ul este ca orice alt taxi, deci foarte scump.
Ia un tren pana acolo, un autobuz, dar nu uber sau tax, ca te ustura buzunarul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E primul lucru pe care il afli cand deschizi aplicatia si introduci adresa la care vrei sa ajungi. Cum de ai ratat asta numai tu stii.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Necunoscutu92):

Ai scos o cifra asa la plesneala corect? 4 ore cu uber in uk duc lejer peste 300lire

| Necunoscutu92 a răspuns (pentru Necunoscutu92):

Euro