| Adryannn a întrebat:

Salut TU, as vrea sa imi schimbi si eu adresa de email (adresa de confirmare a parolei) de la facebook.
Vreau sa imi schimb parola si cand trebuie sa imi vina confirmarea pe email, vreau sa imi vina pe altul (diferit de cel care este acum).

2 răspunsuri:
| Liviu4you a răspuns:

De pe pagina principala dai la setari > account settings > edit la email si iti pui ce mail vrei tu. Simplu!

| AlinnJe a răspuns:

Paai intri pe fb, setari, setarile contului si mergi la adresa de email principala si pui ce adresa vrei, iti bagi parola si dai confirmare si ai schimbat mail-ul!

Fundaa!