| George_Bolea_1999 a întrebat:

Salut TUP.
Am de curand o problema cu PC-ul.Nustiu ce are se tot inchide cand joc sa-mp sau hearthstone lucrul ciudat e ca la jocurile mari nu se inchide gen League of Legends.
Dupa ce se inchide ori trebuie sa astept 30 minute pentru al putea porni iar ori sa il scot din priza sad
Va rog mult de tot ajutati-ma sad

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Probabil trebuie curatat, si schimbata pasta termoconductoare daca se incalzeste.

| George_Bolea_1999 explică (pentru express11):

Nu se incalzeste si e foarte curat sad

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Sa fie cumva setat pe vreo rezolutie mai mare?

| George_Bolea_1999 explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Am schimbat rezolutia dar nimic tot acelasi rezultat sad

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru George_Bolea_1999):

Atunci probabil se incalzeste microprocesorul, din cunostintele pe care le detin supraincalzirea microprocesorului duce la oprirea sistemului

| GmFb_Alex_1999 a răspuns:

Verifica pasta, reinstaleaza windowsul