| D3liriK1 a întrebat:

Salut tuturor, am de gand sa-mi cumpar o unitate nou (din piese) fiind urmatoarele:1. Carcasa Floston ATX, Midi Tower, 500W, Neagra, WINNER 2. Procesor AMD Athlon II X4 750K, 3400MHz, 4MB, socket FM2, Black Edition 3. Placa de baza ASRock FM2A55M-DGS, Socket FM2 4. HDD Western Digital Blue, 500GB, 16MB, 7200rpm, SATA 3 5. Memorie Kingston 4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM HyperX Blu 6. Placa video Sapphire AMD Radeon HD7750, 1024MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E. Ma costa in jur de 1500 lei. As dori de la voi cateva pareri si sfaturi daca se poate happy

1 răspuns:
| MariusMorse a răspuns:

Ok, toate componentele sunt compatibile intre ele. Ce fel de pareri/sfaturi vrei? Daca este bun sau nu? Sa; ti recomandam alte piese?