| Ciu_Adrian_1991 a întrebat:

Salut tuturor! Am o întrebare am un laptop Asus x540 și am instalat Windows 7! Problema este ca pornește windows-ul merge perfect și urmează etapa instalării driver-ilor însă nu merge mouse-ul :nici cel integrat în laptop nici altul conectat de mine prin USB. Ce trebuie să fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://inbuzunar.net/......t-driveri/

Mai intai mergi in my computer(click dreapta)-->manage--> device manage. Acolo cauti mosul, dai click dreapta pe el si il dezinstalezi. Apoi folosesti programul acela din clip.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Faza e ca driverele nu sunt compatibile cu windows 7

| gelu1970 a răspuns:

"etapa instalării driver-ilor"?
ce etapa? de fotbal?
driverele le instalezi tu din pagina fabricantului, Asus in cazul tau.
daca ai facut totul bine, si copia de windows nu e una modificata e rar sa nu iti mearga mouse.