| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Am o intrebare. Cum vad daca am placa video arsa? Am imagine pe monitor, e totul ok... dar atunci cand termin de instalat driverul si reaprind PC-ul imi arata pentru 5 secunde "no signal" si ecranul ramane negru. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| KickboxKO a răspuns:

Asta nu pot sa-ti spun eu fara sa vad despre ce-i vorba. In cele mai multe cazuri este bun driverul venit cu placa. Update-urile ulterioare aduc numai probleme.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E ceva problema cu driverul. Nu este arsa placa.

| KickboxKO a răspuns (pentru Salontanul):

Pai si ce driver ar trebui sa instalez?

| KickboxKO a răspuns (pentru Salontanul):

Pai si ce driver ar trebui sa instalez? Am nVIDIA GT 7300 si windows xp.

| KickboxKO a răspuns (pentru KickboxKO):

Asta nu pot sa-ti spun eu fara sa vad despre ce-i vorba. In cele mai multe cazuri este bun driverul venit cu placa. Update-urile ulterioare aduc numai probleme.