| IulianOvidiu a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o intrebare, daca am un telefon si pe cartela am internet nelimitate adica trafic de date pot face cumva sa am si pe tableta acest trafic de date..adica sa transfer cumva internetul de pe telefon pe tableta? pentru ca nu am pe tableta slot pentru cartela

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blaablaablaaa a răspuns:

Depinde ce telefon ai, si daca are aceasta optiune.

| IulianOvidiu explică (pentru blaablaablaaa):

Pe un LG Optimus Net merge?

| alexciuc a răspuns:

Da poti daca are si slot pentru cartela se poate.

| Alexandrumrz a răspuns:

Da daca telefonul are android pati folosi ap mobil. aplicatia transmite semnale wireless si te poti conecta la internet o gasesti la setari