| Gax97 a întrebat:

Salut tuturor! Am un laptop Lenovo cu Windows 7. Am o problema la acesta: internetul prin cablu imi merge bine, dar la in loc de icon-ul acela care arata ca conexiunea merge bine imi apare icon-ul care spune ca nu exista conexiune la internet(acela cu x rosu). Precizez ca ieri am avut o problema la internet din cauza unui virus/spyware, aparut odata cu instalarea unui joc, care a blocat accesul la internet, problema pe care am rezolvat-o oarecum cu ajutorul antivirusului si a altor software-uri specifice.

Răspuns Câştigător
| MedionTcO a răspuns:

Suna la Serviciile cu clientii ale firmei de unde ai internet. Un operator te va ajuta dsa reconfigurezi conexiunea.