| andreyul a întrebat:

Salut tuturor! Am un Samsung Galaxu S1, am ecranul spart la el nefiind afectat displayul sau touchul...am dat comanda pe ebay si am cumparat un ecran, cand m-am dus la un atelier de reparatii baietii de acolo mi-au spus ca nu mi-l schimba, deoarece e riscant...intrebarea mea era: Stiti cumva daca am vreo sansa sa schimb ecranul undeva? aveti ceva sugestii?

4 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

La naiba pai riscant este si sa ne inecam atunci cand mancam big grin
erau inculti mergi la alt service cum sa nu fie posibil? se schimba la iphone care e mai praf si nu poate la Samsung? tongue

| BRG a răspuns:

Salut dacă esti din Bucuresti eu mi am schimbat folisa la telefonul meu LG gd 510 touchscreen pe șoseaua pantelimon visa viss de cora pantelimon, este un centru de reparații.

| BRG a răspuns:

Scuze folia vroiam să scriu.

| DjDariusX a răspuns:

Frate daca schimbi ecranu' ai sansa de cam 85% sa-ti mearga tot.deci frate du-te la reparati si roaga-i sa fie foarte atenti. Funda?