| nicusornicusor a întrebat:

Salut tuturor...am un Samsung galaxy fit si nu sunt intr-o zona cu wi fi asa ca vreau sa descarc jocuri de pe nternet. Dar de fiecare data cand incerc sa la iau mi se descarca cu winrar si nu pot sa le introduc in telefon...de unde sa descarc instalarea de la jocuri si cum sa introduc jocul in telefon prin KIES?sad:

2 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Descarci jocurile pe calculator si le dezarhivezi cu winrar iar apoi transferi aplicatia pe telefon(in cardul de memorie)
apropo! aplicatia este aceea care are extensia la final:". apk"-pe aceea trebuie s-o transferi pe card. apoi, cu un file manager-gen root explorer-dai browse dupa aplicatie si o instalezi.nu e greu.