| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Am un sistem genius 5050 v2 si de exemplu dupa o perioada de ascultat muzica la el incepe sa isi piarda din claritate, bassul se aude infundat, gajait ceva de genul.Am buton pe telecomada de resetare dar degeaba, trebuie sa il opresc mereu din spate ca sa isi revina la normal. Ce problema are, din ce cauza se intampla asta?

Răspuns Câştigător
| dragosh57 a răspuns:

Condensator! iti incalzeste statia! la un moment dat o sa se arda

| Robert1989 a răspuns (pentru dragosh57):

Si se poate rezolva? Trebuie schimbat ceva?

| dragosh57 a răspuns (pentru Robert1989):

Da, mergi la un electrician si ti-o face pana in 20 25 de lei! gud lac

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la service. Este un condensator electrolitic.