| VreauRaspuns a întrebat:

Salut tuturor! Am un telefon LG Optimus Black si l-am resetat ca in fabrica. Am modificat cateva setari dupa bunul plac, dar nu mai stiu cum sa scot sunetul la tastare(doar la mesaje, google etc cand tastez cuvintele sau altceva se aude un sunet si nu stiu cum sa le scot ca din setari/volum nu merge). Va rog mult, ajutor...

Răspuns Câştigător
| razvanutz77 a răspuns:

Meniu->Setari->Sunet->La feedback spune "Tonuri audio la atingere->Debifezi...
Asta-i tot... Funda PLS