| plasty01 a întrebat:

Salut tuturor.As dori sa`mi reinstalez softul la un Nokia 6124 clasic.Va rog daca ma puteti ajuta.Va multumesc!

5 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Uite aici! http://europe.nokia.com/support/download-software
Cauti tipul de telefon, descarci softul si e gata! Funda?

| Nevermindd a răspuns:

Depinde de service, între 50-100 Lei.
Dar dacă ai garanţie la el, te duci cu telefonul de unde l'ai luat şi îl trimite in service.Dar dureaza mai mult (cam o lună )pe când la un service privat poate dura doar o oră.

Răspuns utilizator avertizat
| WinTerDrEam a răspuns:

Daca telefonul e inca in garantie, il duci de unde l-ai cumparat si ei ti-l vor trimite in sevice. Dureaza circa 10 zile si nu platesti nimic. Daca nu mai e in garantie, il poti duce la un service in oras, dar platesi.

| SemperFi a răspuns:

Http://europe.nokia.com/support/download-software/device-software-update

Poti incerca ori cu Nokia ovi suite, ori cu Nokia software updater.
Intai alegeti modelul telefonului. Apoi descarca unul din cele doua.