| UrSuL3Tz a întrebat:

Salut tuturor! As dori si eu sa filmez cu un program jocuri pe calculator si nu stiu cu care. Daca ati putea sa imi dati ceva sfaturi si link pentru descarcare, dau funda! Doresc program care sa nu ocupe mult ca de exemplu 5-10 minute de filmat 720 gen, 700mb maxim. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ZaPharaon a răspuns:

Incearca sa iei versiunile gratis de la: Fraps, Bandicam, Hypercam, Action! si mai era inca 1 program foarte bun dar nu imi aduc aminte acum cum se numeste.

1 răspuns: