| aNdReWMe a întrebat:

Salut tuturor! As vrea sa imi iau un laptop cat mai performant, sa nu fiu dezamagit de el.In special vreau sa mearga jocurile noi, sa mearga netul bine, si ce mai credeti voi ca este important.
La pret sunt dispus sa platesc cam 20 milioane (2000 RON)

Va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta pe internet, in functie de cerintele maxime de sistem ale unui joc din cele pe care vrei sa le joci si alegi in functie de acestea si de pretul pe care esti dispus sa-l platesti. Chiar daca am vrea sa cautam, in locul tau, nu avem de unde sti ceea ce am spus mai sus. Succes si numai bine!

| costymaximus a răspuns:

La pretul asta nu gasesti laptop performant. Poate de la 3000 ron in sus. Uite citeva exemple http://www.emag.ro/......ast/f1f3f8

| tyberyiu a răspuns:

La 20 de milioane nu cred ca poti sa iei un laptop bun sa mearga jocurile mari GTA 4, call of duty etc pe la 23-25 de milioane iti iei unu ff misto eu am dat pe el 25 mil si nu ma dezamageste este Acer si ca sa mearga trebuie sa ai placa video buna si pe la 23 mil gasesti

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

1 : Daca esti gammer tu nu stai pe net pe fackebook, ci pe jocuri si ai nevoie sa nu ai lag pe jocuri etc.
2: Daca esti afacerist vorbesti pe net tranzactionezi ia-ti ceva bun pentru net, dar asta nu tine de sistem pc sau laptop ci de netu care il deti.winking cel mai bun e RDS - modemwinking.
AStept funda tongue

| dragosbengosul a răspuns:

Leptopul va fi mereu mai prost ca calculatorul dar ia-ti un Acer 4 gb ram placa video 2gb procesor dual 2.7, te vei incadra in pret si merg jocurile si din 2019 funda