| AlexandruJuravlea a întrebat:

Salut tuturor! Ce ati alege voi intre iphone 5s gold 64gb sau LG g2 16gb? S-ar merita sa schimb LG g2 cu iphone 5s? multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Eu personal as merge pe LG, deoarece are display-ul mai mare, aplicatiile ( majoritatea dintre ele ) nu costa bani cum costa la Apple, iar intr-un raport pret-performante, LG-ul este mai avantajos. NU se merita schimbul.

| MarianMartipan a răspuns:

Depinde de ce astepti tu de la un smartphone, eu personal as alege iphone din 100 de motive. Sistemul de operare este mult peste android-ul clocit de producatorii de telefoane inteligente, performantele sunt foarte bune(nu argumentez doar daca este necesar) serviciile oferite de Apple sunt mult peste majoritatea, in concluzie din pct. De vedere ca si programator/dezvoltator optez pentru ios

| Andradakx a răspuns:

Eu as alege Iphone 5s. Dar cat dai pe iphone 5s cu 64 gb ti-ai putea cumpara iphone 6winking