| artmosfera a întrebat:

Salut tuturor. Chestia e în felul următor. Am solicitat o întrerupere a contractului de Internet Orange pentru a începe alt contract. Am rezolvat cu procedurile și celelalte. A mai rămas doar o confirmare din partea echipei de la București, trebuiau să mă sune. M-au sunat doar că nu eram pe fază și am și șters numărul din greșeală. Era ceva cu 38... E posibil să mă recontacteze sau aș putea afla numărul. Am încercat cu serviciul clienți, dar nu e potrivit pentru situația mea.

1 răspuns:
| KillaNoFilla a răspuns:

E potrivit in sectiunea altele(daca e) dar o sa te sune din nou