| Georgian_Andrei_1998 a întrebat:

Salut tuturor! De curand mi-am facut si eu update la windows 10, tot frumos pana aici. L-am terminat de instalat si am dat un restart. si cand il deschid, se incarca imaginea cu loading si intra intr-un black screen si nu mai iese usor de acolo. Se vede doar cursorul mouse-ului. Nu stiu ce sa-i mai fac. Stie cineva? Va rog sa ma ajutati, multumesc.

2 răspunsuri:
| danny1996 a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa ii faci s-a produs o eroare sau ceva... O Solutie ar fi sa intri in safe mode... si sa vezi ce restore poti da alta solutie in afara de asta nu imi vine in mine ( poate sa refaci windowsul)

| Georgian_Andrei_1998 explică (pentru danny1996):

Imi spui cum intru in safe mode? Te rog.