| AlexStefan25 a întrebat:

Salut tuturor! Detin niste casti de la skull candy de aproximativ jumatate de an si din pacate, azi dimineata am avut parte de o "surpriza". Cand am vrut sa intru pe YouTube am conectat castile si nimic... telefonul refuza sa imi recunoasca castile. Nu am mai avut aceasta problema si as dori sa stiu ce pot face. Mentionez ca am conectat alte casti la telefon iar acesta le recunoaste si am incercat sa conectez castile de la skull la alte device-uri si castile nu au nici o problema si sunt recunoscute. DAU FUNDA!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce înțelegi prin "refuza". Probabil ai tras de ele și s-a rupt vreun firicel.