| xbastanu a întrebat:

Salut tuturor! Este bun acest laptop pentru facultate, navigare pe internet, programare, etc, nu imi trebuie neaparat pentru gaming : http://m.domo.ro/......SQyPTQv-l/

Ofer Funda

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Linkul duce catre pagina de start al magazinului DOMO, nu la un laptop anume. TPU foloseste ceva technologie dubioasa de scurtare a URL-urilor. Imi poti spune numele laptopului?

| xbastanu explică (pentru PainTech):

Laptop Lenovo IdeaPad 320-15ABR AMD FX-9800P 256GB 8GB AMD Radeon 530 4GB FullHD Gri 80XS003PRI

| PainTech a răspuns:

Laptopul este suficient pentru navigarea pe internet si programare.
Tinand cont ca are un SSD de 256 pretul este numai bun.