| GicaBastanuCartierelor a întrebat:

Salut tuturor!
Folosesc un progam de filmat pe destop numit hypercam2.
Nu stiu cum sa fac sa mi se auda sunetu. ( adica vreau sa filmez ceva la Metin2 Ro si nu stiu cum sa fac sa mi se auda o melodie)
Deci, cine ma poate ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| i3Cookies a răspuns:

In primul rand nu poti folosi Hypercam pentru a filma INGAME, trebuie descarci FRAPS, dar descarca-l full version, link:
http://nsanedown.com/? request=12564585;) Funda? :)

5 răspunsuri:
| InStYle a răspuns:

Pai dai drumu la melodie, dar nu se aude bine

| AlexandraHristov a răspuns:

Incearca alt program: Debut Video Capture Software. E foarte simplu de folosit, ai si tutoriale pe net in plus.

| GicaBastanuCartierelor explică:

I3Cookies am incercat sa downloadez fraps, dar cand sa dau pe pagina de download imi da:

Oops! (404)
We can't find the page you're looking for. Check out our FAQ or forums for help. Or maybe you should try heading home. Ajutama plzz! Ofer funda!

| GicaBastanuCartierelor explică:

Gata, am downloadat FRAPS, mari multumiri lui i3Cookies!kiss