| IonutBotez a întrebat:

Salut tuturor, ma poate ajuta cineva? Portbagajul a mers un timp dupa a ramas blocat, nu se mai deschide, usa pe dreapta a fost schimbata de fostul proprietar si geamul acesteia nu functioneaza, alta problema ar fi inchiderea centralizata a masinii, i-am schimbat bateria din cheie dar nu da semne ca ar vrea sa blocheze sau sa deblocheze usile, pareri, sfaturi? Masina in cauza Golf 4 1.9 TDI (AXR) 101 cp an 2003

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Părere duo in service auto si asteapta te la o notă de plata colosala, e veche masina si piesele vor costa mult, sau vinde o la rabla si mai stringi bani si i ati o dacie nouă decat o rablăp din 2003 de acum 20 de ani polueaza ca dracu.