| DiCaprio66 a întrebat:

@Salut tuturor!
Ma poate ajuta si pe mine cineva cu editatul unor fotografii? De curand mi-am luat un Nikon L820 si am inceput sa ma joc putin cu aparatul, pozele ies destul de bine pe sectiunea de 'prim-plan', conturul neglijat facandu-l prea aprins.
Daca cineva are acest model sau ceva asemanator ar putea sa lase anumite chestii despre aparat, m-ar ajuta mult!
Multumesc anticipat!
OFER FUNDITA!

1 răspuns:
| xXGaByxD a răspuns:

Incearca sa inveti putin photoshop daca stii cat de cat o sa faci pozele de milionane, sa lucrezi putin cu pixeli luminozitatea focusul